KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 13591578

nr 1359 1578

Tavla

Sophia Hiessleiter, bemålad textil, 1800-tal, 19x23 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:53:59

9/11 18:55:20 1      Vinnande bud